Najbardziej kreatywne sposoby na wyjątkowe zimowe stylizacjeZima to pora zimna i lodu. Ludzie często myślą, że muszą się ciepło ubierać, aby się ogrzać, ale nie zawsze tak jest. Jest kilka sposobów na ubieranie się zimą bez noszenia warstw odzieży. Po pierwsze, możesz założyć płaszcz z kapturem. Pomoże ci to zachować ciepło, ponieważ twoja głowa jest zakryta, a twoje ciało ma również dodatkową warstwę na wierzchu. Po drugie, możesz nosić więcej niż jedną warstwę ubrań jedna na drugiej, a następnie nosić również warstwy na dole, aby zatrzymać ciepło wewnątrz ubrania. Po trzecie, możesz nosić szalik na szyi lub twarzy, aby uzyskać dodatkowe ciepło, ponieważ zakryje te obszary, które najprawdopodobniej są narażone na działanie zimnego powietrza z zewnątrz.

Zimowy styl dla kobiet

Zimą garderoba kobiety ogranicza się do tego, co ma w szafie. Kluczem do odpowiedniego ubierania się na ten sezon jest nakładanie warstw. Oto kilka wskazówek, jak układać warstwy na zimę:

  • Załóż cienką koszulę z długim rękawem pod sweter lub kurtkę. Dzięki temu będzie Ci ciepło i będzie łatwo usunąć, jeśli zrobi Ci się zbyt gorąco.
  • Noś legginsy i rajstopy pod spodnie lub spódnicę, dzięki czemu Twoje nogi będą ciepłe, a także znacznie ułatwione noszenie butów.
  • Jeśli chcesz nosić sukienkę zimą, upewnij się, że jest wystarczająco gruba, aby nie było ci zimno, gdy wieje przez nią wiatr.
  • Noś warstwy odzieży wykonanej z wełny lub bawełny, ponieważ najlepiej utrzymują ciepło. Bawełna jest świetna, ponieważ może pochłaniać wilgoć z potu, nie czując się mokra ani lepka jak poliester, co sprawia, że bawełna jest idealna na zimę, kiedy jesteś prawdopodobnie bardziej się pocisz

Jak skomponować zimową stylizację, która będzie dopasowana ?

Stylowy makijaż na zimę może być mylący, ale dzięki tym wskazówkom będziesz w stanie znaleźć dla siebie idealny zimowy look. Przy wyborze zimowego makijażu należy wziąć pod uwagę trzy główne czynniki: rodzaj skóry, rodzaj włosów i kolor oczu. Najpierw zastanów się, jaki masz rodzaj skóry. Sucha skóra będzie potrzebować więcej wilgoci, aby nie wyglądała na suchą i niejednolitą. Skóra tłusta ma skłonność do wyprysków, dlatego w chłodniejszych miesiącach powinna być matowa. Do skóry mieszanej należy stosować krem nawilżający, który zawiera składniki pochłaniające olej, takie jak kwas salicylowy lub nadtlenek benzoilu. Po drugie, pomyśl o swoim typie włosów. Jeśli masz kręcone włosy, spróbuj użyć produktów, które pomogą utrzymać puszyste loki i nie będą się puszyć, takich jak krem lub żel ujędrniający loki. Osoby z prostymi włosami powinny używać produktu o nazwie „olej fryzjerski”, którego używają profesjonaliści